Sortiment

Fólie

Dodáváme LDPE, HDPE fólie, speciální APET, PAPE, SKIN PACK fólie, víčkovací fólie - ANTIFOG, PEEL, vakuové a SOUS-VIDE sáčky.

Zajistíme kvalitní potisk a atraktivní design balení. Až 8 barevný potisk flexotiskem s možností lakování a laminování.

Zjistit více

Stretch fólie

Fixační průtažná fólie byla vyvinuta zejména pro balení a fixaci paletově přepravovaného zboží. Chrání je proti rozsypání, mechanickému poškození a povětrnostním vlivům během přepravy. Fixace zboží se provádí pouze ovinutím fólie potřebnou tahovou sílou bez tepelného působení.

 
zjistit více

Bublinková fólie

Bublinková fólie je vyrobena z nízkohustotního polyetylénu. Je to moderní, čistý, snadno použitelný, ohebný a pružný materiál. Tato fólie je použitelná pro mnohé aplikace v balení - od ochrany povrchů a prokládání, až po vytváření ochranných polštářků a výplně prázdných prostor.

zjistit více

Pěnová fólie

Produkt určený k balení široké škály výrobků pro svůj působivý vzhled, vynikající ohebnost, nízkou tepelnou vodivost, mimořádnou chemickou odolnost, schopnost tlumit nárazy, snadnou zpracovatelnost a dlouhou životnost.

zjistit více

Pytle a sáčky

Pytle a sáčky z LDPE, HDPE fólie, bublinkové nebo vakuové fólie. Libovolné rozměry, barvy a potisk dle přání zákazníka. Trhací na liště (v bloku) nebo volně ložené.

zjistit více

Vakuové sáčky

Sáčky pro vakuové balení z vícevrstvé folie PA/PE (polyamid/polyetylén) jsou určeny a schváleny pro styk s potravinami. 
Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit sáčky dle jakýchkoli požadavků na rozměr, množství, materiál či konečnou úpravu sáčků, např. zlaté, stříbrné, varné SOUS-VIDE, Euro-výsek, apod. 

zjistit více

Lepicí pásky

Lepicí pásky představují základní obalový a fixační materiál ve všech oblastech průmyslu. Jako nosič zde slouží biaxiálně orientovaný polypropylen (PP), na kterém je nanesena vrstva velmi kvalitního lepidla. Materiály používané na výrobu těchto pásek umožňují použití i ve velmi rozdílných teplotách.

zjistit více

Vázací pásky

Vázací páska se používá na převazování krabic se zbožím, svazkování různých předmětů (novin, skládaček, prázdných kartonů a různých obalů), převazování průmyslových výrobků v obalech atd. Převazovat lze předměty velmi malých rozměrů až po velké náklady na paletách.

zjistit více

Odnosná páska

Samolepící odnosná páska na balíky PET lahví. Transparentní, rozměry
25 mm x 660 m, v balení v kartonech po 12 ks.

zjistit více

Pergamenová náhrada

Nepromastitelný papír z čisté nebělené sulfitové buničiny. Ideální pro balení potravin (především s obsahem tuků a olejů a s vysokou vlhkostí, zejména vhodný pro balení masa a masných výrobků).

zjistit více

Papírové proložky a vlnitá lepenka

Papírové proložky pro balení na EUR palety, vlnitá lepenka 2-vrstvá, 3-vrstvá a 5-vrstvá (přírodní nebo probarvená) nebo strojní lepenka. Dle přání zákazníka možno dodat proložky se zkosenými rohy, kulatými rohy a různých rozměrů.

zjistit více

Doplňkový sortiment

Mikrotenové sáčky, sáčky a pytle do odpadkových košů, tašky, PE pytle - barevné, rolované, PE fólie zahrádkářské, překrývací, balící přířezy - mikrotenové, přířezy a sáčky z bublinkové fólie, sáčky z polypropylenu, spony na uzavíraní kartonů do ručního nebo pneumatického sponkovače,...

zjistit více